Miercuri, 21 Noiembrie 2018

​VIDEO Golul de generic al lui Cristiano Ronaldo, insuficient pentru Juventus n nfrngerea cu Manchester United, scor 2-1

Cristiano Ronaldo a deschis scorul în meciul Juventus vs Manchester United, după ce a urmărit fantastic pasa trimisă de Bonucci și l-a executat pe De Gea cu un șut fără preluare, însă golul său nu a fost suficient pentru a aduce victoria. Manchester United a avut o tresărire de orgoliu și a întors scorul în ultimele minute ale partidei, după ce Juan Mata a transformat o lovitură liberă și Leonardo Bonucci a împins mingea în propria poartă în minutul 90. Jose Mourinho a profitat de moment pentru a-și pune în scenă una dintre manifestările specifice.