Miercuri, 8 Iulie 2020

FCSB - FC Voluntari, liveSCORE! ACUM se joacă primul meci de fotbal din România după pauză cauzată de coronavirus

FCSB și FC Voluntari joacă acum primul meci de fotbal din România după pandemia de coronavirus. Partida a început la 11:30, iar GSP.RO te ține la curent cu cele mai noi informații de la fața locului. live FCSB - FC Voluntari 0-2 GOL FC Voluntari: Căpățînă majorează avantajul echipei lui TejaGOL FC Voluntari: Simonovski deschide scorul pentru ilfoveniStart în repriza secundăScorul la pauză este egal: 0-0min 38. Dennis Man ratează și el o ocazie importantă de golmin 24.